Gratis

Sofer distributie

SC INECO ELECTRIC SRL

Candidatul Ideal

  • Permis categoria B: minim 3 ani;
  • Experienta similara ca sofer de distributie (lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj);
  • Corectitudine și spirit de echipă dezvoltat;
  • Ordonat, discipinat, rapiditate; dexteritate;

Descrierea jobului

- Preia, transporta si preda materialele comercializate, in conditii optime si in cantitatile prevazute in documentele de insotire;
- Tine ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀evidenta documentelor necesare livrarii comenzilor si le preda clientilor;
- Preia si preda documentele de livrare si instrumentele de plata de la furnizori si/sau clienti;
- Respecta traseul de livrare zilnic la client si preda marfa conform documentelor de livrare;
- Mentine legatura cu colegii de la vanzari pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitatea de distributie;
- Asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor, urmăreşte poziţionarea corectă a acestora;
- Completează documentele necesare transportului şi le predă la termen;
- Asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor la clienți;
- Respectă normele privind gabaritul şi stabilitatea în timpul mersului;
- Mentine in stare tehnica corespunzatoare autovehiculul pe care il are in primire;
- Descarca/Incarca daca este necesar,, sau ajuta la procesul de incarcare/descarcare a materialelor transportate;

Ce oferim :
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix 3000 lei NET + Tichete de masa 600-660 lei (30 lei/zi lucrata)
  • Program 08:00-17:00; L-V
  • Telefon de serviciu
  • Abonament medical Premium

Din 2011 Ineco Electric vine in intampinarea clientilor ca distribuitorul unei game complexe de materiale si echipamente pentru retele si instalatii electrice, care gaseste solutiile optime pentru proiecte dintre cele mai variate!

Suntem o echipa de oameni tineri si ambitiosi care demonstreaza, cu fiecare comanda onorata cu succes, ca profesionalismul merge mana in mana cu bucuria lucrului bine facut! Echipa Ineco Electric este mereu alaturi de clienti, parteneri, incercand sa mentina relatii excelente cu acestia. Este deschisa colaborarilor, ofera solutii si urmareste sa diversifice gama de produse si servicii, adaptandu-se cerintelor pietei.

Am ales cei mai de incredere parteneri cu experienta in domeniu, pe care va invitam sa ii cunoasteti in rubrica Producatori.

Ne recomanda proiectele pe care le-am adunat in Portofoliu de-a lungul celor 6 ani de activitate.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024