Gratis

SOFER LIVRATOR

Farmacie Vanatori

Candidatul Ideal

Cerinte /competente necesare:
  • Este orientat spre rezultate;
  • Are aptitudini foarte bune de comunicare, verbala si scrisa;
  • Munceste bine in echipa;
  • Este adaptabil si flexibil;
  • Este preocupat de calitatea muncii;
  • Actioneaza prompt pentru rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Indeplineste obiectivele trasate de companie
  • Cunoasterea in detaliu a clienților alocați;
  • Raporteaza zilnic in conformitate cu standardele companiei;
  • Respecta conduita civica si profesionala in relatiile cu clientii si colegii;
  • Pastrarea si intretinerea in bune conditii a bunurilor firmei ;
  • Se supune dispozitiilor regulamentului de ordine interna sau din alte documente care reglementeaza functionarea societatii precum si celor dispuse de superiorii directi;
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 27 Aug. 2024 Expiră 26 Sept. 2024