Gratis

Sofer distributie marfa

Progress Consulting SA

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii;
  • Permis de conducere categoria B, categoriile C si D reprezintă un avantaj;
  • Experiența în transport de persoane și distribuția de bunuri de larg consum reprezintă un avantaj;
  • Foarte bune abilități de conducator auto;
  • Persoana organizată, pro-activă, capabilă să respecte un orar fix;
  • Seriozitate, atenție, promptitudine

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Colaborează cu managerul de vânzări zonal pentru a asigura un flux de lucru eficient și o distribuție corectă ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a mărfurilor;
  • Respecta ruta de livrări decisă de managerul de vânzări zonal;
  • Livrează comenzile conform programului de distribuție/orarului stabilit împreuna cu managerul de vânzări zonal;
  • Verifică și pregătește autovehiculul pentru fiecare cursă;
  • Menține în mod obligatoriu aspectul îngrijit al autoutilitarei, atât exterior, cât și interior;
  • Asigură încărcarea și/sau descărcarea corespunzătoare a mărfurilor în/din vehicul;
  • Transportă marfa în baza documentelor însoțitoare (facturi fiscale, avize de însoțire a mărfii, etc.);
  • Participă la recepția mărfurilor livrate, preia și transmite superiorilor eventualele diferențe;
  • Desfășoară întreaga activitate în conformitate cu principiile stabilite de firmă în domeniul calității:
  • respectarea graficului de livrare;
  • fără reclamații în livrare;
  • fără pagube materiale și accidente.
  • Beneficii:
    • Salariu motivant: 4.000 RON net;
    • Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată în valoare de 40 lei/tichet; aproximativ 800 lei pe lună;
    • Contract individual de muncă pe o perioadă nedeterminată în cadrul companiei noastre;
    • Un mediu de lucru plăcut, dinamic, cu oportunități de dezvoltare profesională;
    • Oportunitatea de a lucra într-o companie stabilă și cu potențial;
    • Preluarea unei mașini noi, cu zero kilometri.

    Progress Consulting SA activează în piața locală din 1998 și este parte a unui grup de firme cu capital exclusiv românesc.
    Compania a investit într-o fabrică de produse pentru îngrijire personală, detergenți, șervețele umede, parfumuri și dezinfectanți, aceasta urmând să intre în regim de producție industrială din trimestrul 4/2024. Fabrica este situată în localitatea Lazu, parc industrial Constanța Business Park.
    Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024