Gratis

Sofer distributie medicamente

FITERMAN DISTRIBUTION

Candidatul Ideal

Dacă...
• Îți dorești să lucrezi pentru un producător român de medicamente, cu peste 30 de ani de activitate pe piața pharma
• Ești o persoană responsabilă, punctuală și ai inițiativă
• Știi să îți organizezi timpul astfel încât să livrezi comenzile la timp
• Ești flexibil, adaptabil și atent la detalii
• Deții permis de conducere, iar dacă ai și categoria C, ai un avantaj

Te vei bucura de...
• Un mediu de lucru dinamic, într-o echipă profesionistă și dedicată
• Oportunitatea de a lucra cu echipamente moderne și autovehicule bine întreținute
• Suport permanent pentru desfășurarea activităților de livrare în cele mai bune condiții
• Stabilitate și siguranță în cadrul unei companii de renume din domeniul farmaceutic
• Posibilitatea de a fi implicat și în alte activități logistice (lucrător gestionar).

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate
• Livrarea mărfii în condițiile de temperatură adecvate și în ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄termenul stabilit
• Încasarea sumelor datorate de clienți pe baza documentelor emise și depunerea banilor la sfârșitul zilei
• Preluarea retururilor de la clienți conform proceselor verbale aprobate
• Asigurarea funcționării optime și a stării tehnice a autovehiculului utilizat
• Respectarea legislației naționale aplicabile în domeniul transportului rutier
• Gestionarea activităților logistice în perioadele fără comenzi de livrare

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 30 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice. În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă 15 arii terapeutice. Iar povestea noastră nu are sfarșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024