Gratis

Sofer distributie - punct de lucru Cluj-Napoca

GRUP TICO ROMANIA IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
- minim studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- persoană onestă, corectă, responsabilă;
- experiența anterioară este binevenită, ︆︆︉︉︋︄︌︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎dar nu obligatorie;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- transport marfă în baza documentelor însoțitoare (factură fiscală, aviz de însoțire a mărfii, proces verbal de predare ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈– primire);
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- preia comenzile din depozit;
- livrează comenzile clienților conform adresei de livrare înscrisă la datele privind cumpărătorul sau la adresele stabilite de către agenții de vânzări;
- încarcă/descarcă marfa în/din autoutilitara aflată în dotare, cât și din alte mașini;

Cu o prezenţă de peste 20 de ani pe piaţa consumabilelor tipografice firma GRUP TICO ROMANIA importă şi comercializează prin filialele sale din ALBA IULIA, BRAŞOV, BUCUREŞTI, CLUJ-NAPOCA, IAŞI şi TIMIŞOARA, cea mai variată gamă de materii prime pentru tipografii, provenite de la firme prestigioase.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024