Gratis

SOFER DISTRIBUITOR - CONSTANTA

ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate;
- experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj;
- posesor carnet conducere categoria B, minim 2 ani;
- domiciliu stabil in Constanta;
- stabilitate la locul/locurile de munca anterioare;
- cunostinte operare PC (mail -trimitere atasamente/salvari/descarcari), SMARTPHONE(se opereaza incasari).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Incarcare/descarcare autoturism;
- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari;
- Se asigura de respectarea temperaturilor pe timpul transportului in zona de marfa a autoutilitarei conform indicatiilor primite privind tipul fiecarui transport;
- Verifica valabilitatea documentelor de transport.

Ce vom face noi pentru tine in schimbul serviciilor prestate de tine?

Răsplătim cu drag eficiența si implicarea si ne dorim ca toti colegii nostri sa gaseasca un echilibru între viața personală și cea profesională. Ne dorim un coleg asa ca tine, serios si implicat, de aceea, iți oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic cu posibilitatea de a castiga:

• tichete de masa acordate sub forma de card;
• cadou in bani cu ocazia sărbătorilor de Paste și Craciun;
• asigurare medicală privata;
• acces la biblioteca Bookster, de unde se pot împrumuta carți în mod gratuit;
• programul este de luni pana vineri;
Contract de munca pe durata nedeterminata.

Alliance Healthcare este un distribuitor de top pentru produse farmaceutice, un furnizor logistic, oferind asistență în studii clinice, precum si soluții inovatoare pentru farmacii și producătorii de medicamente.

Alliance Healthcare este membru AmerisourceBergen, companie farmaceutica de varf la nivel mondial. Obiectivul celor 41.000 de membri ai echipei noastre globale este acela de a crea un viitor mai sănătos atat pentru comunitatile din care facem parte, cat si pentru proprii angajati.

AmerisourceBergen ocupă locul 8 în in Topul companiilor Fortune 500, cu venituri anuale de peste 185 miliarde dolari SUA.

In Romania suntem o echipa de peste 1.100 de profesionisti, orientata spre inovatie si evolutie, si ne desfasuram activitatea la nivel national prin cele 6 depozite si 14 reprezentante locale. Pentru mai multe informatii te rugam sa accesezi www.alliance-healthcare.ro.

Te asteptam in echipa noastra, aplicand la unul din posturile vacante din cadrul companiei.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024