Gratis

Sofer de protocol

B&G Business Travel
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati:
-sa fie un sofer exemplar,
-sa fie o persoana serioasa,
-sa aiba un aspect ingrijit,
-sa fie profesionist,
-sa ii placa munca in echipa.

Descrierea jobului

Sarcinile care ii revin soferului sunt:
-sa intampine clientul/clientii in locatia stabilita,
-sa ii transporte intr-o maniera calma si linistitoare,
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄-sa fie flexibil si sociabil,
-sa aiba un comportament defensiv in trafic,
-sa aiba grija de masina din dotare.

Cu o experienta de peste 16 ani in domeniul serviciilor de transport premium,compania noastra a reusit sa devina un etalon datorita profesionalismului,a seriozitatii si a serviciilor pe care le oferim.
Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024