Gratis

Sofer curier in apropiere de Berlin

Direktmarketing Kusche GmbH

Candidatul Ideal

  • Competențe lingvistice engleză A2/B1
  • Permis de conducere valabil clasa B
  • Abilități de conducere în traficul urban, bună orientare, rezistență pentru muncă intensivă și dinamică
  • Motivație ridicată și disponibilitate pentru muncă fizică- Organizare, loialitate și disciplină- Călătorii independente în Germania

Descrierea jobului

  • Livrarea de colete la adresele clienților pe distanțe scurte pe rute zilnice prestabilite.
  • Rută fixă și sistem modern de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂optimizare a rutelor (cu sistem de navigație cu scaner)
  • Lucru cu software (în engleză, română, bulgară, rusă, germană etc.) pentru a descrie rutele și localizarea adreselor

Compania oferă:
  • Un loc de muncă permanent și sigur în Germania
  • 2 oportunități: - Contract de muncă pentru 7 ore pe zi - 2.000,46 € brut, plus un bonus de până la 1.000,00 € pe lună (în funcție de productivitate)
  • Contract de muncă pentru 8 ore pe zi - 2.286 € brut, plus un bonus net
  • Beneficii de securitate socială și un contract de muncă permanent în conformitate cu legislația germană, însoțit de înregistrarea adresei, număr de identificare, număr și card de asigurare de sănătate și asistență pentru deschiderea unui cont bancar
  • Posibilitatea de a începe lucrul în câteva zile 21 de zile de concediu anual plătit
  • Sprijin pentru obținerea documentelor necesare în Germania
  • Vehiculul este disponibil numai în timpul orelor de lucru

.Detalii suplimentare:
Dacă este necesar, se oferă sprijin pentru cazare într-o pensiune din apropierea bazei - 420 EUR pe lună. Această sumă poate fi plătită independent sau poate fi dedusă ca avans din primul salariu.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 27 Oct. 2024