Gratis

Sofer autobetoniera

IRMA PREF CONSULT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania IRMA PREF CONSULT STL cauta candidati pentru ocuparea unui post de sofer autobetoniera pentru activitatea de transport betoane Bucuresti si Ilfov.
Permis de conducere categoria C + atestat.
Constituie un avantaj experienta anterioara - minim 2 ani.
Solicitam seriozitate.

Descrierea jobului

Compania ofera pachet salarial atractiv, se acorda tichete de masa si alte beneficii.
Pentru detalii lasati mesaj sau sunati la ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄nr. 0768.129.994
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024