Gratis

Sofer categoria C+E

ZAZA LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Cautam sofer categoria C+E, pe un ansamblu MAN TGX 440 + Krone MEGA. Este necesara experienta de minim 2 ani in domeniu. Cunostinta limbilor straine (germana, engleza, turca, rusa), la orice nivel, reprezinta un plus. Este necesara experienta de conducere pe intern(Romania). De asemenea, de dorit ca candidatul sa aiba experienta tur-retur Turcia.

Descrierea jobului

Cursele se fac primordial in Romania. Se lucreaza in 2 regimuri, la alegerea angajatului.
1) 4 saptamani in deplasare/1 saptamana ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄acasa. Datorita la programul de lucru, este posibila angajarea din orice regiune a Romaniei, cu intoarcerea camionului in parcarile din Bucuresti sau Timisoara si deplasarea ulterioara la locul de resedinta.
2) Luni-Vineri cu intoarcere la parcare in weekend.
Se transporta marfa generala, de regula paletizata. Soferul este responsabil de asigurarea corecta a incarcaturii.
De asemenea, soferul este responsabil de ingrijirea si curatenia camionului. Pentru pastrarea camionului intr-o stare buna se ofera un bonus de 500 de lei la sfarsitul lunii.

Compania noastra se axeaza pe distributia de la A la Z a marfurilor, dispunand de comioane de diferite tipuri si tonaje(3,5t-40t). Suntem in continua crestere si cautare de oportunitati noi pentru clientii, angajatii si compania noastra.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024