Sofer categoria B-Distributie program lucru 4 zile/saptamana

M & S VIAMOND SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa si avem nevoie de soferi categoria B, pentru livrari in Bucuresti, Ilfov si tara .

Cerinte:

- Permis de conducere cat. B.

- Studiile medii

- Experienta de cel putin 3 ani in conducerea de autovehicule de transport marfa

- Cunostintele minime de mecanica auto

- Disponibilitate la deplasari in afara orasului si program prelungit in zilele lucratoare

- Cazier judiciar si auto fara mentiuni

- Orientare catre client, bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

- Distributia zilnica a comenzilor din depozitul Viamond catre clientii finali

- Participarea la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄(depozit/client final)

- Incasari de la clienti si depunerea baniilor la casieria companiei

Program de lucru 4 zile/saptamana:
  • 9.00-19.00 - Alternativ 1 saptamana Luni-Joi si 1 saptamana Marti-Vineri

Beneficii:

Salariu fix 3500 Ron + Diurne

• Anul 1994 a reprezentat pentru SC M&S VIAMOND SRL startul in competitia pe piata romaneasca a celor mai bune companii de birotica si papetarie si dupa 28 ani de activitate ne situam in TOP.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024