Gratis

Sofer Platforma Auto - Asistenta Rutiera

AUTONOM ASSISTANCE
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- Permis de conducere categ. B, C, CE și Atestat CPI/CPC.
- Experiență de minim 1 ani pe o poziție similară.
- Cunoștințe de întreținere auto și legislație rutieră.
- Seriozitate, atenție la detalii și abilități bune de relaționare.
- Studii medii;
- Cunoaşterea legislaţiei rutiere în vigoare;
- Capacitate de autoorganizare şi punctualitate;
- Corectitudine; seriozitate;

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:

- Vei transporta vehicule avariate sau nou achiziționate în condiții de siguranță.
- Încărcarea și descărcarea corectă ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂a vehiculelor pe platformă.
- Alegerea soluțiilor optime de tractare în funcție de avarie
- Oferirea de asistență clienților în situații de urgență, menținând o comunicare eficientă și prietenoasă.
- Menținerea documentației corespunzătoare.
- Realizarea inspecțiilor periodice ale vehiculului și gestionarea documentației de transport

Dacă te regăsești în acest profil și ești pregătit(ă) pentru o nouă provocare, te invităm să aplici!

Beneficii:

- Salariu competitiv, bonuri de masă și bonusuri în funcție de performanță.
- Discount la produsele comercializate de catre companie
- Abonament medical privat.
- Oportunități de dezvoltare personala.
- Evenimente periodice pentru consolidarea echipei și susținerea dezvoltării profesionale.

Dacă îți dorești o carieră stabilă într-o companie de încredere, așteptăm să te cunoaștem!

Autonom Assistance este o societate de asistenta rutiera cu acoperire atat la nivel national, cat si in cadrul Uniunii Europene. Cu un sistem foarte bine pus la punct disponibil 24/7, 365 de zile pe an, se ofera suport prin asistenta telefonica, localizare prin sistem GPS a autovehiculelor de interventie si mobilizarea imediata a echipajului in situatiile de urgenta.

Autonom Services SA este singura companie românească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv. Aceeași distincție am primit-o anul acesta în cadrul galei Business Review Awards.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice și încurajează libertatea la locul de muncă.

Avem cea mai extinsă rețea de mobilitate din România, cu o flotă de 16000 de autoturisme noi și 52 de agenții în 33 de orașe.

Mai multe detalii găsiți pe:
www.asistentarutiera.ro
www.autonom.ro
www.leasingoperational.com

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024