Gratis

SOFER CAMION C+E PE EUROPA

FAINA EUROTRANS SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
Permis de conducere cat. C+E - obligatoriu;
Experiență pe un post similar de minim 6 luni - obligatoriu;
Atestat transport marfă, card tahograf - obligatoriu;
Limba engleza sau franceza la nivel conversational - obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilități:
Transport, încărcare și descărcare
Curatarea, intretinerea camionului si a remorcii
Seriozitate, Implicare si punctualitate ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂

Descrierea companiei

Condiții:
Program de lucru full-time;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Contract de muncă de Belgia;
0752057888
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024