Gratis

Sofer profesionist categ C+E

AMR BEST CONSULTING S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Sofer profesionist cu experienta pentru curse Romania – Turcia
Permis categoriile C + E
Atestat de sofer profesionist
Atestat marfa
Card tahograf
Pasaport (de preferat)

Descrierea jobului

Angajam sofer profesionist cu experienta pentru curse Romania – Turcia.
Soferul trebuie sa detina permis categoriile C + E, analize ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de sofer profesionist, atestat de sofer profesionist, atestat marfa, card tahograf si, ideal, pasaport.
Garajul este la km 13 pe A1, nu se asigura transport la si de la garaj, iar incarcarile vor fi facute din Bucuresti, Brasov sau Craiova, in functie de cursa.
Soferul trebuie sa cunoasca procesele si procedurile logistice, sa respecte timpii si programul de condus conform tahograf, sa livreze marfa catre clienti conform comenzilor si prioritatilor si sa mentina in conditii optime de functionare camionul.
Se ofera contract pe perioada nedeterminata.

AMB Best Cosulting este o firma infiintata in 2008 si are ca obiect principal de activitate transporturile rutiere de marfuri.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024