Gratis

SOFER C+E intern

Eco Global Service
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte
Permis auto categoria C+E.
Aviz medical si psihologic.
Atestat de marfa valabil.
Cartela tahograf valabila.
Domiciliu stabil in Iasi sau in imprejurimi

Descrierea jobului

• Transportul dе marfuri cu semirеmorci prеlata sau walking floor pе rutе conform instructiunilor primitе dе lа dispеcerаt; ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁• Transportul se desfasoara pe teritoriul national cu semiremorci cu prelata sau bene cereale cu revenire la domiciliu in weekend, Smabata si Duminica nu se lucreaza
• Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄integritatii marfurilor transportate;
• Intocmirea documentelor de transport cu confirmarea operatiunilor de incarcare/descarcare;
• Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;
- cresteri salariale lunare in functie de performante si vechime in firma.
- contracte de munca pe perioada nedeterminata.
- cheltuiele pentru atestat, fisa medicala si pasaport se deconteaza

SERIOZITATE, RESPONSABILITATEA SI FLEXIBILITATE

ECO GLOBAL SERVICE, societate de transport national si international.

Specializata in transport rutier in CE, cu remorci walking floor si prelata

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024