Gratis

Social Media Specialist

INTERGAME SELECT

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un profesionist dinamic și creativ pentru a se alătura echipei noastre ca Specialist Social Media. Dacă îți place să fii în pas cu ultimele tendințe online și ești pasionat de crearea conținutului captivant pentru social media, te vrem în echipă!

Candidatul ideal:

Cunostinte de baza în gestionarea campaniilor Google Ads și Facebook Ads.
Abilități solide de copywriting și creativitate în dezvoltarea conținutului.
Cunoștințe avansate despre platformele de social media.
Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.
Simț estetic bine dezvoltat și atenție la detalii.
Capacitatea de a adapta strategiile în funcție de schimbările din mediul online.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Creare de conținut original și captivant, inclusiv texte, imagini, reels pentru platformele de social media, in mod special ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pe Instagram.
Creare și gestionare campanii publicitare pe Google Ads și Facebook Ads.
Dezvoltare strategii eficiente de social media.
Cunoașterea detaliată a tehnologiilor de targeting pentru a atinge publicul țintă.
Participare activă la sesiuni foto pentru a produce conținut vizual de calitate.
Implementare și monitorizare a performanței campaniilor, ajustându-le pentru a obține rezultate optime.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv si bonusuri de performanta.
Mediu de lucru dinamic si inovator.
Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 60 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024