Gratis

Social Media Manager

RBC MEDICAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce trebuie să știi?
- CapCut
- Canva
- abilități de comunicare în scris

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Crearea și postarea materialelor foto/vvideo pe cele 4 canale (TT, IG, FB)
- realizarea materialelor ︁video ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈& imaginilor (filmare & editare)
- crearea de descrieri - copywrite pentru postări
- crearea a minim 2 stories/zi
- răspuns la mesaje/comentarii
- profiles update (highlights/bio/links etc)

Descrierea companiei

Hello!
Ne mărim echipa! Căutăm printre voi un Social Media Manager creativ pentru o clinică medicală din București (Piața Victoriei)
Ce se oferă?
- mediu de lucru dinamic, placut
- ⁠echipa tânără, prietenoasă
- salariu atractiv cu contract de munca
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024