Gratis

Senior PPC Specialist @BRAVEMENT

RAGNAR MEDIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Cum știi că ți se potrivește rolul?

ai minim 3 ani de experiență pe o poziție similară și ai cunoștințe avansate în platformele Meta și Google Ads

ai gestionat și conturi și campanii complexe, cu bugete lunare > 20.000 euro. Experiența de advertising pe piața internațională reprezintă un mare avantaj, dar nu este obligatorie

cunoști foarte bine gramatica limbii române

ai cunoștințe avansate de limba engleză

ești o persoana autodidactă, care nu așteaptă să i se spună ce să facă, ci își asumă inițiativa

ai o gândire strategică, ești o persoană organizată și respecți deadline-urile stabilite (de cele mai multe ori deadline-urile sunt stabilite chiar de tine)

îți place să lucrezi cu oamenii, să îi ajuți și să găsești soluții pentru problemele lor. Noi la Bravement suntem parteneri pentru clienții noștri, nu doar prestatori de servicii. Partea umană este foarte importantă pentru noi.

ești dispus / dispusă să acorzi timp și energie pentru creșterea unui start-up, precum agenția noastră. Astfel că vor fi momente mai stresante, momente când stăm peste program, momente când e .. haos. Ca într-un start-up. Vei fi, însă, remunerat pe măsură și susținut continuu spre a te dezvolta pe toate planurile. Poți avansa în companie pe poziții de management și parteneriat.

Cum vei știi că îți faci treaba?

Setăm obiective de performanță și comunicăm clar, încă de la început, ce așteptări avem. Ni le asumăm reciproc, iar de acolo ai spațiu și susținere să îți atingi obiectivele în timpul și la calitatea agreate.

Te rugăm mult să NU APLICI dacă:

ești o persoană arogantă, care le știe pe toate

nu ești deschis / deschisă către colaborare și comunicare transpartentă. Nu avem secrete, nu spunem nimic "pe ocoliș", oferim feedback direct și orientat către creștere

nu ești o persoană empatică

vrei să lucrezi într-o companie așezată, cu procese clare, să vii la job la 9 și să pleci la 5. Avem nevoie de implicarea ta ca să creștem împreună.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:

implementarea, monitorizarea și optimizarea campaniilor de PPC Meta Ads / Google Ads / TikTok Ads

strategia ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de atingere a obiectivelor pentru clienți

raportarea săptămânală și lunară a rezultatelor către clienți

elaborarea strategiilor PPC pe termen lung și scurt, bazate pe analiza pieței și a concurenței și adaptate la obiectivele clienților

te vei dezvolta atât profesional, cât și personal (da, dezvoltarea este o responsabiltiate nenegociabilă la noi în companie)

De ce ar fi o oportunitate să lucrăm împreună?

îmi doresc foarte tare să cresc o echipă performantă și independentă alături de care să creștem împreună

vei face parte din echipa inițială a business-ului, astfel că vei avea mari oportunități de creștere foarte rapidă (atât financiar, cât și pe poziții de management și parteneriat de business)

avem o viziune mare și îndrăzneață, suntem încăpățânați și dornici de performanță, in egală măsură cu echilibrul în viața personală

vei avea spațiul să fii autentic / autentică și să îți aduci contribuția în firmă

lucrăm cu niște clienți foarte faini și cu mare potențial, dar și cu celebrități și business-uri mari din România. Ne place tare mult să ne selectăm clienții și să lucrăm doar cu cei cu care rezonăm toți, care au o misiune și conduită cu care noi suntem de acord.

Descrierea companiei

Cu cine vei lucra?

Sunt Tiberiu Oprea și de aproape 10 ani de zile mă ocup exclusiv cu Digital Marketing. Alături de colegii cu care am lucrat am gestionat bugete de peste 3 milioane de euro și am contribuit la vânzări de aproximativ 36 milioane euro pentru clienții noștri.

Misiunea mea ca și antreprenor este să creez un business performant la nivel internațional, într-un mod etic, alături de o echipă de top performeri.

Sunt în punctul în care îmi creez echipa alături de care să devenim lideri de piață în România până în 2030.

Te rog să aplici pe tiberiu@bravement.ro - CV și alte informații pe care le consideri relevante (dacă sunt).

Apreciem foarte tare (și oferim la rândul nostru) o atitudine foarte pozitivă și ne dorim să construim împreună proiecte peformante. Te invităm să citești mai multe despre noi pe www.bravement.ro.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024