Gratis

SEF SERVICIU ADMINISTRATIV

SOLID HOUSE

Candidatul Ideal

Descriere post SEF SERVICIU ADMINISTRATIV

Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in domeniul administrativ? Esti organizat, responsabil si iti place sa coordonezi echipe? Atunci pozitia de Sef Serviciu Administrativ ar putea fi potrivita pentru tine!

Ca Sef Serviciu Administrativ vei fi responsabil de coordonarea si supravegherea activitatilor administrative din cadrul companiei noastre. Vei lucra indeaproape cu echipa ta pentru a asigura buna functionare a tuturor proceselor administrative si pentru a mentine un mediu de lucru eficient si organizat.

Principalele responsabilitati ale unui Sef Serviciu Administrativ includ:
  • recrutare, coordonare si controlul activitatii personalului administrativ;
  • intocmirea graficelor de paza si a pontajelor de prezenta pentru personalul de paza din cadrul biroului Administrativ;
  • asigura intocmirea si implementarea Planurilor de Paza si a Analizelor de Risc a obiectivelor aflate in dispozitivul propriu de paza;
  • asigura si mentine relatia cu autoritatea competenta privind asigurarea legalitatii sistemelor de paza, oferirea de informatii referitoare la paza si ordinea din cadrul organizatiei;
  • asigura implementarea, functionarea si mentenanta sistemelor de securitate video, montate in santiere, la sediul societatii, precum si la spatiile aflate sub contract de inchiriere;
  • asigura legalitatea obtinerii avizului de munca pentru cetatenii straini angajati in cadrul companiei, precum si intocmirea documentelor legale pentru eliberarea permisului de sedere in Romania. De asemenea intocmeste documentatia necesara prelungirii permiselor de sedere in Romania a muncitorilor straini, conform programarilor comunicate de organul competent;
  • să verifice îndeplinirea sarcinilor de către oamenii din subordine;
  • să asigure pentru personalul de serviciu, paza şi protocol toate materialele şi produsele necesare desfăşurării activităţii acestora în condiţii bune;
  • să fie cinstit, loial şi disciplinat, dând dovadă în toate împrejurările de o atitudine civilizată şi corectă faţă de toate persoanele cu care vine în contact;
  • să respecte cu stricteţe regulile de protecţie a muncii şi P.S.I. din obiectivul unde desfăşoară serviciul;
  • să-şi însuşească şi să respecte normele şi instrucţiunile de protecţie a muncii şi măsurile de aplicare a acestora;
  • să coopereze cu persoanele cu atribuţii specifice în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, atât timp cât este necesar, pentru realizarea oricărei sarcini sau cerinţe impuse de autoritate competentă pentru prevenirea accidentelor şi bolilor profesionale;

Pentru a reusi in acest rol, este important sa ai abilitati excelente de comunicare si coordonare, sa fii atent la detalii si sa poti rezolva problemele cu rapiditate si eficienta. Experienta anterioara in domeniul administrativ si cunostinte solide de operare a echipamentelor de birou sunt de asemenea apreciate.

Daca esti o persoana organizata, proactiva si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, te invitam sa aplici pentru pozitia de Sef Serviciu Administrativ si sa faci parte din echipa noastra!

Solid House este un dezvoltator imobiliar de top, activ in Constanta si statiunea Mamaia, ce detine in portofoliu ansambluri rezidentiale de lux, apartamente amplasate in blocuri moderne, complet finisate, ce satisfac nevoia de liniste si confort pentru clientii nostri.

Solid House si-a facut aparitia in peisajul imobiliar constantean inca din 2010 cu proiecte unicate, cu o experienta dobandita prin realizarea a sute de apartamente. Dezvoltatorii acestui proiect prezinta pietei imobiliare din Constanta un concept cu cele mai inalte standare de calitate.

Fiecare proiect este unic, iar pentru aceasta investim creativitatea si munca sustinuta pentru a gasi solutii care sa vina la intampinarea clientilor nostri.

Imbinand arhitectura moderna si materialele inovatoare, Solid House reprezinta liderul imobiliar al zonei in care activeaza.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024