Gratis

Manager /responsabil SMI

STIMPEX S.A

Candidatul Ideal

Ne dorim alaturi de noi, viitori colegi cu entuziasm si placerea performantei intr-o industrie speciala.

Să te alături ︍︎︉︌︌︂︆︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎echipei ar trebui sa indeplinesti urmatoarele conditii:

Abilitatea de comunicare;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Persoana empatica, serioasa, organizata si cu simtul raspunderii;

Descrierea jobului

CERINTELE POSTULUI:
- Studii superioare tehnice sau economice;
- Instruire in domeniul managementului calitatii, mediului și sănătății și securității în ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄muncă (standardele ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001) ;
- Cunoștințe privind utilizarea instrumentelor de bază în măsurarea și menținerea calității (Ishikawa, 5WHY etc) ;
- Experiență în domeniu de cel puțin 3 ani;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Abilități manageriale, analitice și de negociere;
Avantaj : Cunoștințe privind cerințele NATO de asigurare a calității și managementul configurației (STANAG 4107, STANAG 4427) ;

STIMPEX S.A este o societate pe actiuni infiintata in anul 1991 care desfasoara activitati de productie speciala.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024