Gratis

MANAGER DRISTOR KEBAB

DRISTOR KEBAB
4 poziții

Candidatul Ideal

- Abilități excelente de planificare, organizare și control
- Minim 3 ani experiență pe o poziție similară în industria ospitalității
- Responsabilitate și seriozitate
- Dinamism, flexibilitate și spirit de echipă
- Bune abilități de comunicare orală și scrisă

Descrierea jobului

Descrierea Jobului

- Gestionarea și supravegherea tuturor activităților din restaurant
- Asigurarea că toți clienții sunt serviți corespunzător și ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂într-un mod politicos
- Monitorizarea gradului de satisfacție al clienților în ceea ce privește mâncarea și serviciile din restaurant
- Supervizarea personalului din restaurant și planificarea programului de muncă
- Răspuns prompt și eficient la întrebările clienților și la reclamațiile primite
- Instruirea și evaluarea performanței personalului
- Gestionarea aprovizionării cu produsele necesare
- Menținerea unui mediu de lucru armonios și colaborativ între colegi
- Implementarea strategiilor pentru a crește productivitatea și vânzările din restaurant
- Coordonarea și motivarea personalului
- Întocmirea și comunicarea raportărilor interne
- Asigurarea respectării normelor din Regulamentul Intern
- Asigurarea că mâncarea este pregătită conform normelor de calitate și igienă

Descrierea companiei

Descrierea Companiei

Renumită pentru gustul său autentic și serviciile de calitate, Dristor Kebab își extinde echipa. Vino și tu să faci parte din echipa noastră!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024