Gratis

SEF SECTIE CONFECTII METALICE

AVEURO INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

Competente personale:
- studii superioare in inginerie mecanica;
- experienta in domeniu de minim 2 ani;
- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- (nivel inalt) editare texte, utilizand programele: Word, Excel;
- (nivel inalt) utilizare programe tip CAD: VISIO, AUTOCAD;
- cunostinte operare PLC (nivel inalt);
- cunostinte de limbi straine (nivel: mediu) fara atestare;
- posesor permis auto categoria B;
- sa nu aiba antecedente penale;
- sa fie apt din punct de vedere medical.

Descrierea jobului

Locul de munca este in Campina, judetul Prahova.

Sarcini:
- responsabil de planificarea productiei, transmiterea termenelor de livrare si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄respectarea acestora;
- sa coordoneze direct procesul de productie- carosare masini, echipamente si sisteme auto;
- sa ofere consiliere cu privire la aspectele mecanice ale materialelor, produselor sau proceselor;
- sa propune masuri pentru eficientizarea productiei;
- sa intocmeasca documentele necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate.

Beneficii:
- salariu fix + bonuri de masa;
- lucru intr-o echipa tanara in plina expansiune;
- decontare transport pentru salariatii din afara localitatii Campina

Lucrul cu noi vă oferă un partener pe termen lung care vă poate îndeplini toate solicitările de producție. Suntem mândri că dezvoltarea producției noastre nu a interferat cu menținerea calității produselor noastre prin inspecții riguroase de calitate pentru absolut toate produsele care părăsesc fabrica noastră. Microbuzele sunt realizate cu cea mai mare responsabilitate, uitându-se cu atenție la calitate și totuși la design. Microbuzele pot fi personalizate după dorință. Toate produsele noastre au Omologare Europeană de Tip și putem emite un certificat de conformitate pentru ele - COC. Căutăm mereu să începem noi parteneriate, așa că dacă ești interesat, vino și vizitează-ne. Veți găsi în noi un partener de încredere în această lume complexă a transportului de oameni. Fabrica noastra este situata la 90 km nord de aeroportul din Bucuresti.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024