Gratis

Sef schimb

Simcor Var

Candidatul Ideal

Candidatul pe care îl căutăm va avea:
Studii tehnice in domeniul mecanica/electrica/automatizari.
Experiență intr-un post de coordonare.
Preocupare pentru îmbunătățire continuă și focus pe rezultate.
Curiozitate, inițiativă și gândire critică.
Foarte bune abilități de comunicare, prezentare și relaționare.
Abilități de organizare și planificare.
Motivație pentru învățare și dezvoltare continuă.
Cunoștințe de operare computer: MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
Cunoștințe limba engleză – nivel intermediar.

Ce oferim la Simcor Var
Un mediu de lucru care valorizează dialogul, deschiderea și aprecierea, în care poți fi responsabil și îți poți aduce contribuția, având propriile proiecte și obiective, în care te poți dezvolta și învăța împreună cu o echipă care lucrează cu profesionalism, dedicare și pasiune.
Un pachet salarial atractiv, inclusiv tichete de masă și cadou, bonus anual și alte beneficii.

Descrierea jobului

Titularul postului are rolul de a coordona activitatea de productie, desfacere si mentenanta pe schimbul respectiv si executa lucrari de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈intretinere preventiva asupra tuturor instalatiilor si utilajelor din dotarea diviziei, conform planurilor intocmite si de a intervini cu promptitudine pentru remedierea defectelor aparute in cursul desfasurarii fluxului tehnologic si executa reparatii de buna calitate si in scurt timp pentru a asigura functionarea utililajelor .

Cu o experienţă de peste 35 de ani în fabricarea diferitelor sortimente de var şi cu suportul unor materii prime calitative, tehnologii moderne şi know-how, SIMCOR VAR este astăzi unul dintre liderii pieţei producătorilor din România. Începând cu anul, unitatea de producţie a varului, localizată la Târgu Jiu, face parte din grupul Xella. Cu o prezență în peste 22 de țări din Europa, 78 de fabrici și peste 5000 de angajați, Grupul Xella este unul dintre cei mai mari furnizori europeni de soluții eficiente și durabile de zidărie pentru întreaga casă. Xella este producătorul unor mărci cunoscute precum Ytong, Silka, Hebel, și Multipor și este unul dintre pionierii soluțiilor de planificare digitală în construcții.

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024