Gratis

Sef santier

Promotor Constructor 2006 S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un candidat care sa fie licențiat in construcții civile,sa aibă acumulata o experiența de minim un proiect receptionat in renovare,reabilitare,modernizare sau eficientizare energetică la obiective de importantă categoria B sau C de preferința beneficiari instituții publice. Candidatul ideal este necesar sa aibă experiența pana in prezent acumulata ca șef șantier astfel încât sa poată gestiona planificarea sarcinilor de execuție a echipelor si a materiei prime .

Descrierea jobului

Șeful de șantier urmărește execuția lucrărilor conform normativelor in vigoare specifice responsabilității de șef de șantier in executie cu angajați ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀interni ai firmei ,cât și in comun cu alte echipe de prestări servicii subcontractate.Ne dorim sa aibă o buna cunoaștere a materiei prime pe categorii de lucrări și punerea in opera a acesteia in renovări ,reabilitări,modernizări și eficientizari energetice,cât și întocmirea situațiilor de lucrări și a măsurătorilor cu atașamente însoțite de procese verbale de lucrări ascunse.Seriozitatea și implicarea,cât și aducerea la cunoștiință a superiorilor de constatări și soluții optime in executie sunt de apreciat și vor fi recompensate . Menționam ca programul este de luni pana vineri de la 08:00 la 16:00 și sărbătorile legale sunt respectate cu zile libere și plătite și de asemenea sunt respectate și celelalte sărbători ortodoxe cu cruce roșie.In caz de deplasare se oferă cazare și contravaloarea a o masa zilnică,iar pentru lucrările din apropiere mașina sau consumul combustibilul decontat in cantitate dubla in cazul deplasării cu mașina personală

Promotor Constructor este o firmă cu peste 15 ani de experiență, specializată în construcții civile și industriale. Executăm in mare parte lucrari de achiziții publice,înființare de construcții noi,precum și reabilitare,renovareeficientizari energetice .Ponderea obiectivelor sunt instituțiile de învățământ,cămine culturale,spitale etc.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 2 Iul. 2024