Gratis

Sef Santier

TIV QUALITY S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta de minim 2 ani in domeniul contructiilor;
Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
Capacitate de planificare si organizare a activitatii din santier;
Bune abilitati de comunicare si delegare a responsabilitatilor;
Bune abilitati de coordonare a echipei;
Capacitatea de a respecta termene limita;
Capacitatea de a verifica si certifica la plata cantitatile de lucrari realziate;
Cunsotinte solide ale normativelor de executie;
Capacitatea de a realiza receptii calitative pe capitole de lucrari; Orientare catre rezultat si identificarea solutiilor atunci cand apar situatii neprevazute;
Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
Cunostinte MS Office (Word, Excel), AutoCAD;
Capacitatea de urmarire a evolutiei proiectului, atat pentru fiecare etapa de executie, cat si per ansamblu;
Experienta in gestionarea in paralel a mai multor subcontractori cu specialitati diferinte;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Asigura coordonarea activitatii si a echpei de executie din cadrul santierului;
Organizeaza, verifica si supravegheaza executia lucrarilor; Supervizeaza respectarea ︂︊︀︂​︂️︀︄​︅︃︂​️︋︀︀​︇︈️︍​︎︇️︅​︁︍︊︃​︄︎︃︈normelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de protectie si securitate în munca; Verifica planurile de executie si propune solutii pentru rezolvarea eventualelor;
Verifica permanent calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din cadrul documentelor tehnice;
Participa impreuna cu proiectantul si executantul la trasarea generala a constructiei si stabilirea bornelor de reper;
Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile autorizatiei de construire, ale caietelor de sarcini şi ale reglementarilor tehnice in vigoare;
Asigura respectarea normelor de siguranta în cadrul santierului, conform normativelor in vigoare.

𝐓𝐈𝐕 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 dezvoltator imobiliar pe segmentul Mediu din 2021. Avem proiectele rezidențiale finalizate 𝐐 𝐕𝐢𝐥𝐥𝐚𝐬 𝐆𝐚𝐥𝐚𝐭̦𝐢, 𝐐 𝐑𝐞𝐬𝐢𝐝𝐞𝐧𝐜𝐞 Vanatori și in curs de construcție 𝐀𝐧𝐬𝐚𝐦𝐛𝐥𝐮𝐥 𝐕𝐢𝐢𝐥𝐨𝐫 𝟏, 𝟐 și Ciresului.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024