Gratis

Sef Santier instalatii mecanice

Movi Construct

Candidatul Ideal

- persoana dinamica si flexibila
- abilitati de comunicare
- capabil sa lucreze in echipa
- productiv si cu randament si ritm de lucru in indeplinirea activitatilor
- profesionist atent la detalii specifice domeniului
- cunostinte tehnice instalatii

Descrierea jobului

- asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita conform graficului de executie
- intocmeste necesarul pentru ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄materialele cu valori si cantitati mari
- verifica cantitatile din antemasuratoare si corelarea acestora cu situatia reala din teren
- intocmeste necesarul de resurse umane conform graficului de executie
- intocmeste, dupa caz, situatiile de lucrari cantitative
- intocmeste, dupa caz, rapoarte de lucru pentru angajatii din subordine si avizeaza situatiile de lucrari (rapoarte de lucru) pentru subcontractori
- organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine cat si a subcontractorilor
- raspunde de calitatea lucrarilor, de respectarea termenelor din contractele incheiate intre firma si beneficiar

Compania Movi Construct a fost infiintata in anul 1994. Domeniul nostru de activitate consta in comercializarea si instalarea sistemelor de climatizare (incalzire si racire), ventilatie , instalatii sanitare si incendiu pentru spatii de birouri, spatii comerciale, hoteluri, hale industriale si cladiri cu destinatii speciale.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024