Gratis

SEF SALA BANCHETE

SC ACCOR HOTELS ROMANIA SRL - HOTEL NOVOTEL

Candidatul Ideal

Cunostinte profesionale din cadrul fiecarui department F&B;
Limbi straine: engleza obligatoriu, a doua limba straina reprezinta un avantaj;
Spirit de echipa;
Dornic de munca;
Rezistenta la stres si tura in schimbul de noapte;
Atentie distributiva si simt al responsabilitatii.

Descrierea jobului

Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀a carierei profesionale in cadrul Hotelului Novotel, Accor Romania si Accor International.

Novotel este o marca ACCOR compusa din 395 de hoteluri de afaceri si turism, in 60 de tari in intreaga lume. Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostri. In toate hotelurile Novotel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora. Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Hotelului Novotel, Accor Romania si Accor International.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024