Gratis

Sef Punct de Lucru

ONE UNITED PROPERTIES

Candidatul Ideal

  • Experienta de minim 2-3 ani in domeniul contructiilor;
  • Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
  • Capacitate de planificare si organizare a activitatii din santier si a contractorilor de care raspunde;
  • Bune abilitati de comunicare si delegare a responsabilitatilor;
  • Bune abilitati de coordonare a echipei;
  • Capacitatea de a respecta termene limita;
  • Orientare catre rezultat si identificarea solutiilor atunci cand apar situatii neprevazute;
  • Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;

Descrierea jobului

  • Impreuna cu Seful de Santier, asigura coordonarea activitatii si a echpei de executie din cadrul santierului;
  • Organizeaza, verifica si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈supravegheaza executia lucrarilor;
  • Supervizeaza respectarea normelor de protectie si securitate in munca;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii pentru rezolvarea eventualelor
  • Verifica permanent calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din cadrul documentelor tehnice;
  • Participa impreuna cu proiectantul si executantul la trasarea generala a constructiei si stabilirea bornelor de reper;
  • Urmăreşte realizarea construcţiei în conformitate cu prevederile autorizaţiei de construire, ale caietelor de sarcini şi ale reglementărilor tehnice în vigoare;
  • Verifica situtia de lucrari si verifica intocmirea Cartii Tehnice a constructiei impreuna cu dirigintele de santier

Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti pe o lucrare de amploare
  • Abonament medical in cadrul unei retele private de sanatate;

*Doar candidații considerați eligibili vor fi contactați. Mulțumim tuturor pentru interesul acordat!

One United Properties is the leading real estate developer of premium residential compounds in Bucharest, Romania. One United has several high-end, design residential projects completed (188 units), under construction (340 units) and in the short-term pipeline (484 units) – developments such as One Floreasca Lake, One Herastrau Park and One Charles de Gaulle.

One United Properties is an innovative company, dedicated to accelerating the adoption of building practices that result in energy-efficient, healthier and environmentally sustainable residential buildings.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024