Gratis

Inginer Sef Santier

HUMANGEST GROUP

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Facultatea de Instalatii pentru constructii absolvita;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara de cel putin 5 ani;
  • Cunostinte de operare PC: MS-Office, AutoCAD 2D (nu proiectare);Capacitatea de a lua decizii rapide si de a rezolva problemele intr-un mod eficient

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Inginer Sef de Santier - instalatii HVAC, sanitare, stingere incendiu, pentru unul dintre clientii nostri, o ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀companie ce ofera servicii complete de instalatii pentru constructii.

Responsabilitatile pentru acest rol vor fi:
  • Supravegheaza lucrarile de instalatii HVAC, sanitare, stingere incendiu in santiere executate de personalul propriu si/sau de subcontractori;
  • Pastreaza legatura cu reprezentantii beneficiarului in santiere;
  • Raspunde de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului;
  • Raspunde de productivitatea oamenilor si de respectarea graficului de executie;
  • Este responsabil cu intocmirea situatiilor de lucrari si ofera informatii reale, legate de stadiul fizic al lucrarilor;
  • Intocmeste cartea constructiei impreuna cu RTE (responsabil tehnic cu executia) si dirigintele de santier.
Beneficii:
  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa
  • Prime de sarbatori
  • Cazare

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024