Gratis

Sef Laborator Fabrica Extrudere PEHD

SC VERTA TEL INTERNATIONAL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare;
- Limba engleza nivel avansat scris si citit;
- Experienta dovedita de lucru intr-un laborator incercari teava PE.

Descrierea jobului

- Efectuarea de masuratori pentru produsele care s-au realizat pe schimburi pe baza martorilor lasati de catre operatorii de pe ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈extruder;
- Analizarea granulelor care au intrat in fabricatie;
- Verifica prin sondaj lungimea tevilor executate;
- Semnarea fiselor de control tehnic pentru produsele care vor iesi din fabrica.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024