Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

SEF FERMA (ZOOTEHNIST / MEDIC VETERINAR / TEHNICIAN VETERINAR)

SC AGROSEB SRL
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Descrierea jobului


ANGAJAM VETERINAR PENTRU FERMA VACI LAPTE IN COMUNA RASUCENI, JUDETUL GIURGIU

ACCEPTAM SI PERSOANE FARA EXPERIENTA, DORNICE SA ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃INVETE

Beneficii:
  • transport decontat in limita a 100 km (locatia este la aproximativ 60 km de Bucuresti);
  • asigurare cazare, daca este cazul;
  • salariu atractiv;
  • mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

FERMA AGROZOOTEHNICA SITUATA IN LOC.RASUCENI, JUD.GIURGIU
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.