Gratis

Medic Veterinar/Reprezentant medical ferme pasare

ALTIUS S.A.

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari in piata tinta (medicamente veterinare) si/sau cea practica in ferme zootehnice reprezinta un avantaj
· Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
· Gandire creativa si analitica
· Capacitati de planificare si organizare proprie
· Permis categoria B obtinut de minim 3 ani
· Engleza scris si vorbit la nivel avansat
· Cunostinte PC – Microsoft Office
· Disponibilitate pentru deplasari frecvente

Descrierea jobului

- Comercializarea si promovarea tehnica a produselor in zona arondata
- Dezvoltarea si mentinerea continua a bazei de clienți
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Identificarea oportunitatilor de vanzare
- Suportul tehnic al clientilor in folosirea produselor si solutiilor oferite de companie
- Monitorizarea concurentei
Se ofera:
- Training tehnic si comercial in cadrul companiei, cat si in exteriorul acesteia, in tara si strainatate
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de promovare
- Masina de serviciu
- Pachet IT&C
- Pachet salarial atractiv si alte avantaje care se negociaza in cadrul procesului de recrutare

Altius, companie infiintata in 1999, lider de piata in domeniul medicinei veterinare si al nutritiei animale, angajeaza Medic Veterinar, “reprezentant comercial si tehnic ferme de pasare pe zona Ardeal”
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024