Gratis

Sef de santier - Inginer constructii

Tgv Mecanizata S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

TGV MECANIZATA SRL cauta sef de santier pentru proiecte rezidentiale si ajutor pentru seful de santier!

Ce ne dorim de la tine?

Studii superioare, absolvent al Facultatii de Constructii/Instalatii;
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Un grad ridicat de autonomie, responsabilitate si angajament;
Buna cunoastere a materialelor si a sistemelor folosite in executia lucrarilor;
Experienta de minim 5 ani pe un post similar (blocuri minim 7000mp);
Permis de categoria B

Descrierea jobului

Ce anume vei face?

Manageriaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie din santier;
Stabileste solutii optime pentru rezolvarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si gestionarea situatiilor neprevazute aparute in executia lucrarilor, in colaborare cu Beneficiarul, Dirigintele de santier, Consultantul, Proiectantul;
Colaboreaza cu departamentul commercial, intocmeste necesare si urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;
Inspecteaza santierul pentru a verifica evolutia lucrarilor si respectarea specificatiilor din proiectul de executie;
Raporteaza conducerii stadiul lucrarilor executate, cantitatile de lucrari precum si incadrarea acestora in costurile estimate;
Verifica calitatea lucrarilor ce urmeaza a fi executate: tencuială, finisaje și fatade.
Planifica si urmareste activitatea subcontractorilor, cantitatile de lucrari realizate si situatiile de lucrari aferente.

TGV MECANIZATA SRL este o companie consolidată în constructii si a materialelor de construcții situata in Sos. Giurgiului, 29A, Jilava, Jud Ilfov oferind produse de calitate și servicii de înaltă performanță. Ne concentrăm pe servicii de tencuire, finisaje mecanizate și izolații termice exterioare, oferind soluții complete pentru constructii rezidențiale. Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru comun în această industrie dinamică! www.tgvmecanizata.ro
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024