Gratis

Sef compartiment administrativ

Baroul Bucuresti

Candidatul Ideal

  • Experiență într-un post similar;
  • Studii superioare;
  • Cunoștințe de operare Microsoft Office Excel și Word, cunoștințe de utilizare e-mail;
  • Constituie un avantaj absolvirea cursurilor de formare (ex. în domeniul SSM, PSI);
  • Abilități de comunicare, relaţionare și de lucru în echipă;
  • Capacitate de gestionare a timpului şi priorităţilor (în condiţii de stres);
  • Deținere permis conducere.

Descrierea jobului

  • Răspunde de administrarea clădirii, de toate utilitățile și serviciile din cadrul instituției, de planificarea si coordonarea activitatii administrative;
  • Adminstrează ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄și răspunde de păstrarea bunurilor mobile și imobile și de inventarul instituției;
  • Se asigură că la fiecare loc de muncă, nu există condiţii vătămătoare sau periculoase, care să aducă atingere sănătăţii salariaților;
  • Se preocupă permanent de revizii tehnice şi reparaţii la instalaţiile sanitare / electrice și mobilier;
  • Propune efectuarea periodică a lucrărilor de reparaţii, igienizare şi modernizare;
  • Controlează permanent sursele generatoare de incendii şi asigură dotările necesare pentru a preîntâmpina asemenea evenimente;
  • Planifică, organizează și distribuie materialele si accesoriile necesare desfașurării activității personalului de îngrijire și pază din cadrul instituției;
  • Se ocupă de aprovizionarea cu materiale necesare pentru întreținere în cadrul instituției.

Vă rugăm să trimiteti CV şi scrisoare de intenție la adresa de e-mail resurseumane@baroul-bucuresti.ro până la data de 27.10.2024.

Descrierea companiei

Asociatia profesionala a avocatilor din Bucuresti.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024