Gratis

SEF ATELIER MECANICA /ELECTRICA / CAROSERIE

SC AUTO MARCU'S GRUP SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu studii tehnice si cu experienta in domeniu;
Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;
Foarte bune abilitati de organizare, planificare si coordonare activitate;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
Persoana dinamica, ordonata, proactiva, pregatita pentru asumarea responsabilitatilor;
Corectitudine, seriozitate si punctualitate;
Cunostinte de operare PC (Word, Excel);
Capacitate de lucru in echipa;
Experienta in utilizarea programelor de gestiune Auto;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea atelierului, avand in vedere nevoile companiei;
Distribuie si repartizeaza lucrarile in functie de competente si de disponibilitatea colegilor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈sai.
Urmareste fluxul reparatiilor si propune masuri pentru eficientizare;
Coordoneaza si asigura intregului proces de reparatii in conformitate cu programul si standardele de calitate ale companiei;
Verifica si este responsabil de calitatea lucrarilor efectuate atat pe timpul reparatiei cat si la predarea autovehiculului catre client;
Centralizeaza si comunica conducerii societatii situatia lunara a realizarilor individuale;
Colaboreaza cu toate departamentele cu care relationeaza (Receptie, Achizitie Piese);
Organizeaza activitatea de intretinere si reparare a utilajelor si instalatiilor din dotarea atelierului;
Verifica si avizeaza toate documentele pe care le transmite sefului ierarhic;
Participa la evaluarea personalului pentru a identifica potentialul de evolutie si pentru a propune formari profesionale adaptate;
Face propuneri de imbunatatire a activitatii;
Verifica si vizeaza pontajele;

Situat in zona de Est a capitalei, show-room-ul companiei Auto Marcu's Grup se prezinta ca una dintre cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia - Renault din Romnia, oferind in plus un reper vizual de calitate pe axa rutiera majora spre Constanta. Complexul Auto Marcu's se intinde pe un teren de 21.000 mp, din care 13.000 mp suprafata construita. In acest perimetru se afla un show-room pentru marcile Dacia si Renault, de 1.300 mp, cu o zona centrala de primire, un service rapid Dacia Minut, atelierele de reparatii, precum si un centru dedicat activitatii pentru masinile de ocazie.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024