Gratis

Secretara

SC MADRUGADA COM SRL

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit:
  • Persoana ordonata, diplomata, cu atitudine pozitivă;
  • Personalitate calda si deschisa;
  • Abilitati de comunicare
  • Atentie distributiva, gandire ordonata, atenta la detalii;
  • Punctualitate;
  • Persoana cu dorinta de munca, dinamica, foarte organizata, serioasa
  • Excelente cunostinte operare PC in aplicatii de tip Office (Word, Excel, Outlook)Cunostinte si abilitati de comunicare intr-o limba de circulatie internationala (de preferat limba engleza).

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
  • Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, intern si extern
  • Elaborarea si redactarea documentelor in situatiile cerute ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de management;
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, curier, fax, e-mail;
  • Preluarea, inregistrarea, distribuirea documentelor compartimentelor implicate;
  • Preluarea și rеdirecționarea аpеlurilor telefonice și a e-mailurilor
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii (birotica, aparatura de birou, curierat, curatenie)
  • Întâmpinarea clienților și asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
  • Gestionarea corespondentei cu partenerii, clienti, angajatii si autoritatile locale;
  • Realizarea ofertelor catre clienti

Se oferă:
  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar, dinamic, stimulativ
  • Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal

SC MADRUGADA COM SRL este una dintre cele mai importante companii din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, cu tehnologii moderne si utilaje performante.

Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 2 Aug. 2024 Expiră 9 Aug. 2024