Gratis

SECRETARA

SAINT VIA SRL

Candidatul Ideal

Cerinte
- adaptare usoara si rapida in mediul de lucru
- buna intelegere a sarcinilor de lucru
- atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistenta
- cunostinte PC

Descrierea jobului

Responsabilitati
- mentinerea legaturii cu clientii companiei
- oferire suport clientilor
- sarcini secretariat

Beneficii
- pachet atractiv, intr-un ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈mediu dinamic, posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala

Echipa noastră este tânără şi dinamică, formată din personal bine selectat cu C.V.-uri bogate şi experienţă în domeniul proiectării, elaborării şi consultanţei. Firma noastră este deschisă oricărui gen de colaborare şi este într-un proces continuu de adaptare pentru a răspunde cerinţelor clienţilor noştri.

Va stăm la dispoziţie pentru orice fel de intrebare şi pentru orice fel de proiect pe care vreti să-l elaborati sau să-l implementaţi, cu fonduri proprii sau cu fonduri nerambursabile.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024