Gratis

Secretara

Augsburg International Impex

Candidatul Ideal

Asteptam aplicatia ta daca:
  • Esti o persoana dinamica si empatica;
  • Esti in cautarea unui job interesant si esti pasionat/a de interactiunea cu oamenii;
  • Esti absolvent/a de studii medii;
  • Esti o persoana organizata, atenta la detalii;
  • Ai cunostinte medii de limba engleza (vorbit);
  • Ai cunostinte medii ale pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare pe internet;
  • Ai abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa.

Descrierea jobului

  • Primeste corespondenta interna si externa si o distribuie destinatarilor;
  • Expediaza zilnic corespondenta interna si externa si intocmeste centralizatoarele zilnice;
  • Preia apelurile telefonice si le redirectioneaza catre destinatari;
  • Noteaza si comunica mesajele primite telefonic atunci cand destinatarul apelului nu poate fi gasit;
  • Expediaza email-urile catre destinatiile indicate de angajatii companiei;
  • Efectueaza rezervarile de Sali de conferinte la solicitarea angajatilor companiei;
  • Intampina vizitatorii si ii conduce catre sala de conferinte rezervata;
  • Asigura protocolul pentru sedintele/intalnirile desfasurate in cadrul companiei;
  • Acorda suport la cerere, celorlalte departamente.

Program de lucru fix, de luni pana vineri, in intervalul orar 09:00 - 17:30;
Locatie: Soseaua de Centura 5-6, Chiajna, Ilfov (reper: Carrefour Militari).

Ce iti oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu placut si stabil;
  • Posibilitatea de promovare in functie de studiile si de experienta anterioara;
  • Pachet salarial motivant (salariu net si tichete de masa);
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024