Gratis

Secretara / Asistent manager - Constanta

FAIR PLAY GAMES

Candidatul Ideal

  • Permis cat B;
  • Cunostiinte operare calculator ;
  • Studii juridice sau administrative ;
  • Cunostinte Limba engleza .
  • Persoana dorita trebuie sa fie un bun organizator

Descrierea jobului

  • Receptionarea corespondentei online si fizice ,
  • Inregistrarea iesirilor si intrarilor in registrele speciale a documentelor , precum si indosarierea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁si organizarea acestora .
  • Intocmirea dosarelor de autorizare ,
  • Deschiderea si inchiderea punctelor de lucru ,
  • Reprezentarea firmei la unele controale .

Fair Play Games este una dintre companiile reprezentative pe piața centrelor de divertisment din regiunea Dobrogei, având ca domeniu de activitate organizarea și exploatarea jocurilor de noroc, încă din anul 2009.

Compania investește constant în locațiile sale, în echipamente de ultimă generație, astfel încât să ofere cea mai bună și sigură experiență posibilă pasionaților de jocuri din România.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024