Gratis

Secretar / Secretara

REAL ESTATE VALUE S.R.L.

Candidatul Ideal

​Cautam un secretar organizat si responsabil, care sa se alature echipei noastre. Candidatii ideali vor abilitati excelente de comunicare si organizare, precum si capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic.
  • Experienta anterioara intr-un rol similar constituie un avantaj.
  • Abilitati excelente de organizare si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a comunica eficient atat verbal, cat si in scris.
  • Cunostinte bune de operare PC si utilizare a pachetului Microsoft Office.
  • Capacitatea de a gestiona informatii confidentiale cu discretie.
  • Atitudine proactiva si capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Gestionarea corespondentei si a apelurilor telefonice.
  • Programarea si coordonarea intalnirilor si sedintelor.
  • Administrarea documentelor si arhivarea acestora.
  • Pregatirea si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀redactarea documentelor notariale simple (procuri ,imputerniciri etc).
  • Interactiunea cu clientii si furnizarea de informatii generale.
  • Suport administrativ pentru notarii publici

Notariat dedicat oferirii de servicii de înaltă calitate si a unui mediu placut de lucru. Ne mândrim cu o echipă profesionistă și dedicată, care asigură o experiență pozitivă și eficientă pentru toți colaboratorii noștri.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024