Gratis

SECRETAR NOTARIAL (TEHNOREDACTOR ACTE NOTARIAT)

Societate Profesionala Notariala Maria Cazan Si Asociatii

Candidatul Ideal

Ne marim echipa. Cautam un secretar notariat pentru tehnoredactare acte

Candidatul ideal trebuie sa aiba experinta in domeniul notarial iar studiile juridice constituie un avantaj.
Trebuie sa fie atent la detalii, capabil sa se organizeze singur in mod eficient, sa fie o fire deschisa, comunicativa si sa doreasca sa faca parte din echipa noastra pe termen lung.

Descrierea jobului

Atributii:
  • verificare acte;
  • redactare acte cu continut juridic (declaratii, procuri, contracte de vanzare, intretinere, donatie, etc), urmareste lucrarile, evidenta ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄arhiva;
  • verificare registre notariale online.
  • indeplineste atributii in notariat precum: mentine contactul dintre clienti si notar si urmareste ca toate etapele necesare sa fie indeplinite pentru finalizarea lucrarilor.

Suntem o echipa de oameni tineri cu un mediu de lucru prietenos. Toti spun asta, dar la noi chiar e asa! :)
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024