Gratis

SECRETAR/CONSILIER JURIDIC NOTARIAT

Birou Individual Notarial Gabura Maria
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane cu experienta in activitatea notariala, dinamice, receptive, bune cunoscatoare ale limbii romane si ale sistemelor de operare, punctuale, ingrijite, corecte, amabile, cu disponibilitate pentru un program flexibil.

Descrierea jobului

Relationare cu clientela, redactare inscrisuri cu caracter notarial,inregistrari/verificari INFONOT, inregistrari in registrele notariale, pregatirea documentatiei in vederea arhivarii.
Salariul va ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀fi stabilit in functie de pregatirea candidatului, conform CV-ului si discutiei de la interviu si va fi adaptat la competenta salariatului si aportul sau la bunul mers al biroului.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024