Gratis

Sales Support - Entry Level

CREDIUS IFN

Candidatul Ideal

CREDIUS este in cautarea unui nou coleg ce se va alatura echipei pe pozitia de "Sales Support". Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, vei descoperi mai jos care sunt cerintele obligatorii pentru a ocupa acest rol:

- Student sau absolvent de studii superioare;
- Reprezinta avantaj experienta in domeniu (minimum 6 luni);
- Bune cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interumana, vocabular elevat;
- Persoana organizata, atenta la detalii si punctuala;
- Proactivitate si initiativa;
- Rezistenta la factori de stres.

Descrierea jobului

Daca vei ocupa pozitia noastra, iata ce vei avea de facut:

- Vei monitorizarea si trata mesajele primite din ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈partea clientilor nostri de pe retelele sociale(Community Management);
- Vei oferi suport in relatia cu mandatarii partenerilor/brokeri si vei gestionarea solicitarile primite din partea acestora prin diferite canale;
- Te vei ocupa de crearea user-ilor la solicitarea partenerilor nostri, conform fluxului in vigoare;
- Vei interactiona cu departamentele implicate in fluxul de creditare.

Beneficii oferite:

Mediu de lucru placut;
- Know-how de la o echipa formata din cei mai buni profesionisti in domeniu;
- Abonament servicii medicale;
- Decontarea transportului in comun;
- Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in cadrul companiei;
- Decontare abonament sala de sport.

Consideri ca profilul tau se incadreaza in cerintele de mai sus si iti doresti sa ne cunosti? Nu ezita, aplica si hai sa ne auzim pentru a povesti mai multe!
Iar daca jobul nu e pentru tine, insa ai prieteni, cunostinte, colegi, fosti colegi despre care stii ca isi doresc si merita o schimbare, da-le de veste, pentru ca "Sharing is caring!" :)

Descrierea companiei

"Make each day your masterpiece!"

Credius se situeaza in top 5 companii financiare nebancare din Romania, oferind credite pentru persoane fizice in online, prin folosirea tehnologiile no paper, cat si prin reteaua extinsa de puncte de vanzare din toata tara. Datorita inovatiilor si tehnologiilor inteligente, Credius reinventeaza constant metodele de creditare si continua sa se dezvolte prin curaj, inovatie si perfectionare.

Echipa Credius se defineste prin inovatie intr-un context provocator si este formata din persoane tinere si dinamice, cu dorinta puternica de dezvoltare profesionala. Angajatii nostri sunt, inainte de toate, prietenii nostri si reprezinta centrul culturii organizationale si cheia companiei in drumul spre succes. Incurajam proactivitatea si stim ca cele mai bune idei stau la baza inovatiei si schimbarii..

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 13 Iul. 2024