Gratis

Sales Manager

ELECTRICOM S.A.

Candidatul Ideal

- Absolvent facultate profil tehic (Politehnica)
- Cunostinte in domeniul tehnic, electric, energetic
- Minime cunostinte programul AutoCad si limba engleza
- Experienta minim 5 ani intr-o pozitie similara
- Persoane serioase, motivate

Descrierea jobului

Vanzare, distributie panouri fotovoltaice, kit-uri fotovoltaice, centrale fotovoltaice la cheie ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

Holding firme specializate in domeniul : productie si furnizare de energie electrica, imobiliare, productie panouri fotovoltaice.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024