Gratis

Area Sales Manager

PREMIUM BIOFRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

-autoritar;
-responsabil;
-orientat spre rezultate;
-dispus sa mearga in teren la furnizori si clienti;
-bun negociator;
-bun organizator;
-moral;
-sa lucreze bine in echipa;
-sa duca pana la capat vanzarea si sa mentina legatura cu clientii in permanenta;
-sa aiba initiativa si consecventa;

Descrierea jobului

-coordonarea, supervizarea si monitorizarea activitatii impreuna cu partenerii distribuitori pentru indeplinirea obiectivelor;
-prezentarea, promovarea si vanzarea gamei de produse in ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈conformitate cu politicile comerciale ale firmei;
-urmarirea derularii corecte a contractelor si incasarilor;
-monitorizarea concurentei in zona alocata;
-orientat catre lista produselor din portofoliu in locatiile HORECA din arealul manageriat;

Beneficii:

-pachet salarial atractiv;
-bonusuri;
-oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu performant;
-telefon si tableta serviciu;
-autoturism de serviciu;

Premium Biofruct este o companie de familie specializata in fabricarea si distribuirea bauturilor racoritoare ecologice pe baza de suc de catina.
Yugo Boomb este o bautura racoritoare 100% naturala din productie proprie, fara conservanti sau coloranti, fara E-uri sau aditivi.
Suntem prezenti la nivel national in marile lanturi de magazine tip IKA (Carrefour, Kaufland, Auchan), precum si in numeroase locatii HoReCa sau TT.
Suntem un brand 100% romanesc care promite autenticitate, calitate si onestitate.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024