Gratis

Sales Kitchen Designer/Proiectant

Flexiwork Recruitment S.R.L.

Candidatul Ideal

Recrutăm 𝐒𝐀𝐋𝐄𝐒 𝐊𝐈𝐓𝐂𝐇𝐄𝐍 𝐃𝐄𝐒𝐈𝐆𝐍𝐄𝐑/PROIECTANT pentru o companie de mobilier premium de bucătării.

Candidatul ideal pentru poziția de Sales Kitchen Designer este o persoană entuziasmată de designul interior, este creativ și inovator, cu o abilitate naturală de a transforma spațiile funcționale în medii estetice și pline de stil, cu o abilitate naturală de a comunica și de a transforma viziunile clienților în realitate. Experiența anterioară nu este importantă si nici obligatorie, însă pasiunea și atitudinea sunt cheia succesului în această poziție.

Descrierea jobului

✔️Salariu stabilit în urma unui interviu
✔️Perfecționare continuă prin programe de training intern;
✔️Oportunități de creștere în cadrul companiei;
✔️Echipă ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pasionată.

𝐂𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭̦𝐞:

Orientare către rezultate;
Gândire creativă și deschidere la a face față provocărilor;
Experiența în vânzări sau pe un post similar în industria mobilierului de bucătărie reprezinta un avantaj;
Diplomă de licență în Design de Interior sau domeniu similar reprezintă un avantaj;
Competențe avansate de limba engleză scris și vorbit;
Abilități excelente de organizare și multitasking;

!!! Fiindcă industria designului interior evoluează rapid, candidatul ideal ar trebui să fie entuziasmat de tehnologiile noi și tendințele actuale din designul bucătăriilor. Capacitatea de a folosi software de design asistat de calculator și de a rămâne la curent cu cele mai recente inovații în materie de mobilier și electrocasnice reprezintă avantaje importante.

𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐬𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐚̆𝐭̦𝐢:

Dezvoltă și menține relațiile cu potențialii clienți ai showroom-ului într-un mod profesionist;
Identifică nevoile clienților și propune soluții personalizate;
Prezintă produsele comercializate (mobilier, electrocasnice și accesorii);
Realizează proiecte individuale pentru bucătăria potențialului client;
Contractează și urmărește comenzile;
Urmărește implementarea fiecărui proiect până la predarea finală.

FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.

Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024