Gratis

Agent vanzari designer mobilier - Constanta

Kimor Constanța

Candidatul Ideal

  • Persoana motivata, proactiva si pozitiva.
  • Persoana organizata si cu capacitate analitica.
  • Simt estetic dezvoltat, inclinatie catre design interior.
  • Flexibil si adaptabil, rezistent la stres.

Descrierea jobului

  • Intаmpinаrea clientilor in showroom.
  • Prezentаrеа showroom-ului, а produselor si serviciilor compаniеi catrе clienti.
  • Identifica nеvoile cliеntilor.
  • Proiectаrea mobilierului de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄bucatаriе si prеzentarea proiectului catre potentialii clienti.
  • Urmarirea comenzilor in productie si montajele la clienti.
  • Intocmirea documentelor fiscale corespunzatoare (chitante, facturi) necesare incasarii contravalorii serviciilor.

Beneficii:
  • salariu fix + comision in functie de performante,
  • servicii medicale asigurate,
  • bonuri de masa.

Compania noastra oferă o gamă largă de soluții complete pentru bucătării la cel mai înalt nivel de calitate (mobilier asamblat în fabrică in Germania și electrocasnice de top).

Profesioniștii noștri oferă consiliere specializată și servicii complete, de la proiectare la montaj, informații clare și detaliate pentru a realiza un proiect în concordanță cu cerințele clientului.

Alatura-te echipei noastre tinere! Vino sa lucrezi intr-un mediu dinamic, intr-o echipa internationala.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024