Gratis

Reprezentant Vanzari Showroom - Valprest Parchet Timisoara

Valprest Parchet SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare tehnice constituie avantaj
  • Experienta in vanzari de minim 2 ani (experienta in vanzarea materialelor de constructii constituie avantaj);
  • Dinamism, viteza de reactie, gandire logica si structurata;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si spirit de echipa;
  • Capacitatea de a lucra rapid si eficient in conditii de stres si in raport cu termenele limita;
  • Spirit de initiativa si decizie, abilitati de negociere, orientare catre client;
  • Capacitate de asimilare rapida a cunostintelor de natura tehnica (specifice produselor aflate in portofoliul companiei);
  • Posesor carnet de conducere: categoria B;
  • Cunostinte de limba engleza si de operare PC (MS Office).

Descrierea jobului

  • Gestioneaza direct vanzarea produselor aflate in portofoliul companiei
  • Asigura implementarea strategiei de vanzari pe zona repartizata
  • Mentine in permanenta ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂legatura cu beneficiarii in vederea actualizarii stocului de produse si supervizeaza respectarea conditiilor comerciale stabilite;
  • Proceseaza comenzile primite si furnizeaza informatiile despre produsele disponibile sau despre ofertele promotionale;
  • Urmareste vanzarile, incasarile, realizarea fata de programul de vanzari, evidenta contractelor in curs de semnare;
  • Monitorizeaza permanent piata (referitor la concurenta, noi idei de produse, servicii, trend-uri);
  • Urmareste atragerea de noi clienti.
Beneficii: pachet salarial motivant, auto full time, laptop, telefon.

Descrierea companiei

Showroom Timisoara - Vox Technology Park.
Companie de top in domeniul pardoselilor din lemn masiv si stratificat. Oferim clientilor servicii complete, la nivel national, (consultanta, produse, suport tehnic si instalare) prin showroom-urile din Bucuresti, Cluj-Napoca si Timisoara.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 27 Aug. 2024 Expiră 26 Sept. 2024