Gratis

Sales Back Office / Junior Sales

THEMATIC CHANNELS SRL

Candidatul Ideal

Abilitati Excel - obligatoriu, cerinta de baza, Word, Power Point, Engleza, atentie mare la detalii, lucrul cu cifrele, spirit analitic, multi-tasking, abilitati de organizare si comunicare, seriozitate, gandire logica, autodeterminare, responsabilitate, prioritizare, lucru in echipa.

Descrierea jobului

· realizarea si updatarea in EXCEL a unor situatii precum consumuri lunare, incarcari versus comenzi, monitorizari si altele
· rezolva ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄cerintele/task-urile zilnice care apar in cadrul departamentului de sales proiecte speciale
· asigura comunicarea la nevoie si cu departamentele de planning si marketing, cu agentii de publicitate, statii internationale
· alte activitati in cadrul departamentului de sales proiecte speciale:

- Onorariu: 5000 lei

· Alte Beneficii: Telefon de firma, abonament medical cu clinica privata, asigurare de sanatate

THEMATIC Channels este cea mai mare regie de vanzari de publicitate TV din Romania, reprezentand grupurile A+E Networks, ALEPH, AMC Networks International, ISG Media, Mega Max Media, NBC Universal, The Walt Disney Company, Orange, Paramount, Tralala Studio, Viasat World.
THEMATIC Channels este prezenta pe piata romaneasca din anul 2007, avand in prezent un portofoliu ce cuprinde 27 de canale TV, acoperin toata gama de televiziuni tematice - Movies, Family, Life-Style, Factual, Sport.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024