Gratis

Resurse umane + Contabilitate primara

BALANCE & ACCOUNT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

cunoastere Revisal si legislatia muncii
cunostinte contabilitate primara
cunostinte de operare WinMentor
cunostinte de operare Word, Excel
competente digitale suficiente
disciplinat, ambitios, responsabil, gandire critica

Descrierea jobului

-atributii de evidenta resurse umane (Revisal, legislatia muncii)
-atributii de contabilitate primara (inregistrare doc. primare)
-comunicare cu partenerii comerciali (furnizori ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si clienti)
-tinerea legaturii cu serviciul de contabilitate externalizat al societatii
-urmarire diverse rapoarte financiare primare (vanzari, clienti, productie)

firma cu activitate in domeniul imobiliar (dezvoltare imobiliara si prestari servicii)
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024